LEDVANCE haberleri

 

Light + Building 2018'de LEDVANCE'in Öne Çıkarttıkları

Light + Building 2018'de LEDVANCE'in Öne Çıkarttıkları

16.03.2018

LEDVANCE için modern aydınlatma, işlevsel bir tasarım unsurundan çok daha fazlasıdır. Modern ışık; yüksek verimli ürünler, akıllı aydınlatma konseptleri ve ikna edici renk ve tasarım çözümleriyle bazı katma değerler sunmalıdır. Bu yıl düzenlenen Light + Building Fuarı'nda öne çıkan ürünlere bir göz atıldığında LEDVANCE'in bunu nasıl gerçekleştirmeye çalıştığı görülebilir. 

Dış mekan için LED lambalar

Noel pazarları, sokak aydınlatması veya bahçeler için LED lambalar

05.12.2016

Noel pazarlarını ziyaret edenlerin ilgisini çeken en önemli şeylerden biri, değişken ve canlı bir ışıklandırmadır. Çeşitli stantların operatörleri genellikle E27 duy ile LED lambalardan oluşan, dış mekana yönelik ışık zincirlerinden yararlanır. 

ZVEH'nin premium iş ortağı olarak LEDVANCE

LEDVANCE, ZVEH'in premium iş ortağı oldu

24.11.2016

LEDVANCE, profesyonel ve yenilikçi aydınlatma çözümleri alanında premium sağlayıcı olarak Alman Elektrik ve Bilgi Teknolojisi Ürünleri Merkez Birliği (ZVEH) adlı kalite birliğine katıldı. 

Amazon Echo LEDVANCE

Amazon Echo, OSRAM LIGHTIFY ile LEDVANCE'ye güveniyor

02.11.2016

Amazon Echo, 26 Ekim 2016'da Almanya'da kullanıma sunuldu. Çözümün sanal asistanı Alexa, artık OSRAM'ın akıllı LIGHTIFY ampullerini kontrol etmek için kullanılabilir. 

PARATHOM PAR38 su geçirmez

LED reflektör lamba PARATHOM advanced 38 DIM artık su geçirmez

26.09.2016

LED reflektör lamba PARATHOM advanced 38 DIM'in dış mekan modeli piyasaya sürüldü. 

Led Lambalar portföyü

LEDVANCE: geleceğe saçılan milyonlarca ışık

16.09.2016

Tamamen OSRAM'a ait bir iştirak olan LEDVANCE, Almanya'daki Eichstätt fabrikasının halojen üretim hattını LED'e dönüştürmek için Haziran 2015'te bir projeyi hayata geçirdi. 

Led Lambalar portföyü

Dimlenebilir LED lambalar

09.09.2016

Işık yayan diyotlar (LED'ler) yardımıyla ışık üreten lambalarda her zaman dimlenebilme özelliği yoktur. LED lambanın temelde dimlenebilir olup olmadığı pakette belirtilmelidir. Ancak dimlenebilir modeller, özellikle geleneksel lambalar için kurulmuş parlaklık kontrol mekanizmalarıyla birlikte kullanıldığında bazı sorunlara da yol açabilir. 

LED reflektör lamba

Yüksek gerilimli reflektör tungsten halojen lambaların "sonu"

09.09.2016

Eylül 2009'dan beri, yüksek enerji tüketimine yol açan ışık kaynakları, pazardan yavaş yavaş silinmeye başladı. Şimdi sıra, bu türün başlıca temsilcilerden olan yüksek gerilimli reflektör tungsten halojen lambalara geldi. 

OSRAM'da enerji tasarruflu lambaların gelişimi

OSRAM'da enerji tasarruflu lambaların gelişimi

03.03.2016

Daha kompakt, verimli ve kişisel: 100 yıldan fazla yıldır değişmeden kalan akkor lambalara karşın enerji tasarruflu lambalar, 30 yıllık süre içinde hızlı bir gelişim gösterdi. 

POWERBALL HCI Excellence

POWERBALL HCI Excellence: parlak ışıkla başarılı ürün sunumu

01.09.2015

POWERBALL HCI Excellence, özellikle giyim mağazalarında güçlü yanlarını gösteriyor: parlak ışık, yüksek aydınlatma ve çok iyi renk işleme kabiliyeti. Renklerin daha da canlı hale gelmesi için dokuları ve güzel tonları net bir şekilde öne çıkarır 

LEDOTRON

LEDOTRON birliği dağıldı; iş ortaklarının yaklaşımı olumlu

13.08.2015

Dimleme alanında açık dijital sektör standardı olan LEDOTRON'un piyasaya sürülmesi, AB'de akkor lambaların yasaklandığı ve bununla birlikte, LED ve enerji tasarruflu lambaların "geleneksel" dimmer'larla uyumlu olup olmadığı konusunda belirsizlik yaşandığı zamana rastlar. LEDOTRON, normalleştirilmiş ve standartlaştırılmış dimleme ve kontrol teknolojisi olarak geliştirilmişti.
 

Fraunhofer FutureHotel'de tüm RGB renkleri için LED aydınlatma

Mavi LED buluşu için 2014'te Nobel Fizik Ödülü

9.10.2014

2014'te Mavi LED buluşu için Nobel Fizik Ödülü verildi. Dünyanın birinci LED sağlayıcısı OSRAM; ödül kazanan isimler olan Isamu Akasaki, Hiroshi Amano ve Shuji Nakamura'yı içtenlikle tebrik eder. 

LED Superstar Classic A40

LED Superstar Classic A40, 2014 Kırmızı Nokta Ödülü'nü kazandı

18.09.2014

OSRAM'ın ürettiği LED Superstar Classic A40, 2014'te Ürün Tasarımı kategorisinde prestijli Kırmızı Nokta Ödülü'nü kazandı. Bu LED lamba, klasik akkor lambalara benzer görünüm ve ışık spektrumuna sahip olacak şekilde geliştirilmişti.


Basın merkezi