LEDVANCE, Almanya ZVEH Merkez Birliği'nin premium iş ortağıdır

24.11.2016

Uygulama :  Genel aydınlatma
Teknoloji :  Belirli bir teknoloji yok
Hedef Grup :  Kamu

Alman Elektrik ve Bilgi Teknolojisi Ürünleri Merkez Birliği'nin (ZVEH) e-marka iş ortaklarından oluşan grup, büyümeye devam ediyor: LEDVANCE, profesyonel ve yenilikçi aydınlatma çözümleri alanında premium sağlayıcı olarak bu kalite birliğine katıldı. İş ortağı sözleşmesi, 27 Ekim'de Mainz'deki e-sektör buluşmasında imzalandı.

Lothar Hellmann, ZVEH Başkanı: "Yeni e-marka iş ortaklarımızdan çok memnunuz. Yetkinlik düzeyleri, ürün portföyleri ve el sanatları alanında iş ortaklığına uygun kurumsal bakış açılarıyla, e-marka çatısı altında sektör geneli kalite birliğimiz için biçilmiş kaftanlar. "Lambalar ve armatürler, sistem yapı ürünlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu alanda müşteriler gitgide daha fazla talep gösteriyor. Ayrıca Smart Home ve enerji verimliliği alanlarında, yenilikçi aydınlatma çözümleri olmazsa olmaz.

İyimserlik ve öngörü

LEDVANCE de iş ortaklığı konusunda iyimser. Tobias Metsch, LEDVANCE Almanya Ticari Satış Yöneticisi: "El sanatlarıyla yakından ilişki, OSRAM'ın en önemli geleneklerinden biridir. LEDVANCE olarak biz de bu konuyu gündemimizde tutmaya devam edeceğiz. Premium marka iş ortaklığımız sayesinde bunu herkesle paylaştık. Birbirine bağlı bu dünyada ışığın rolünü hep birlikte şekillendirebilmemiz için üç aşamalı satışta güvenilir bir iş ortağı olarak konumumuzu güçlendirmeye devam edeceğiz.

E-marka iş ortağı olan 54 şirket; elektrik, toptan elektrik ürünleri ticareti ve sigorta sektöründen geliyor. Bu şirketler, e-ürünler için test edilmiş kalite birliğini oluşturuyor. Aynı zamanda bu şirketler, e-markalarıyla sektördeki topluluk etkinliklerinin ve girişimlerin bir parçası olma ve e-marka şirketleri için sunulan kaliteli eğitim olanaklarını artırma konusunda çalışmaya kararlı.

Basın merkezi