LEDVANCE Sistem garantisi

LEDVANCE sistem garantisi

Sistem kalitesi: LEDVANCE'nin servis konsepti. Müşterimiz olarak, ışığa olan tutkumuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz. Elektronik balastlar ve belirli ışık kaynakları için sistem garantimizden faydalanabilirsiniz. Bu garantiyi dokuz yıldan uzun süredir sunuyoruz.

LEDVANCE, aydınlatma sisteminizin yapılandırmasına göre, yüksek kaliteli teknolojiler için sekiz yıla varan garanti seçenekleri sunar. Ayrıca servis gereksinimleriniz için tek bir kişiyle iletişime geçmeniz yeterlidir.

LEDVANCE, ilgili garanti süresi içinde malzeme veya üretimden kaynaklı her elpektronik balast ve ışık kaynağı arızasında, ürünü ücretsiz olarak veya alacak dekontu düzenleyerek değiştirir.


Sistem garantisi

LEDVANCE, OSRAM ticari markasının birlikte kullanıldığı "elektronik balastlarda ve ışık kaynaklarında" sekiz yıla varan garanti sağlar (seçili seriler ve tipler için). Sistem garantisi, ışık kaynağına göre değişir. Floresan ve yüksek basınçlı deşarjlı lambalar için geçerlidir. XXT T8 floresan lambalar, en uzun garanti süresine sahip lambalardır. Lamba ve balast için toplamda sekiz yıl garanti verilir.

Kayıt gerekli değildir.


LEDVANCE’de Sürdürülebilirlik