Profesyonel

DIALUX VE RELUX

AYDINLATMA TASARIMI YAZILIMI

LEDVANCE, profesyonel ışık planlamada dünyanın lider yazılım uygulamaları olan DIALux ile RELUX'ı desteklemektedir. En güncel bilgi ve yazılım indirmelerini burada bulabilirsiniz.

LEDVANCE ARMATÜRLERİ DIALUX EKLENTİSİ

DIALux, aydınlatma projelerinizin ihtiyaçlarını karşılamak için bir armatür içerisindeki ışık kaynağını belirtme olanağını sunmaktadır.

Eklentiyi bilgisayarınıza kurmak için lütfen .zip dosyasını indirip açın ve ilişiğindeki .exe dosyasını başlatın.

DIALux eklentisi, bir güncelleme işlevi sağlamaktadır: “Update“ (güncelle) düğmesine basıldığında program yeni ürün verilerini arayacak ve veritabanınız otomatik olarak güncelleyecektir.

DIAL HAKKINDA

DIAL, iç mekan ve dış mekan aydınlatma planlama, hesaplama ve görselleştirme konusunda dünyanın lider yazılımı olan DIALux'i geliştirdi. Işık planlama aracının 700.000'in üzerinde kullanıcıdan oluşan bir kitlesi var ve 25 dilde sunuluyor. Tüm büyük armatür imalatçılar, DIALux'te planlama amacıyla dijital ürün dijital ürün verileri sunuyor. Yazılı, profesyonel aydınlatma tasarımını daha kolay ve herkes için ulaşılabilir hâle getiriyor. Bir platform ve araç olarak tüm dünyadaki planlamacılar ve imalatçıları bir araya getirmektedir.

Tüm LEDVANCE armatür ürünleri bir diğer profesyonellere yönelik DIAL aracı olan LUMsearch'te de bulunmaktadır , . LUMsearch, tasarımcılar ve planlamacıların ürünleri arayıp seçmesine yardımcı olurken bu sayede kâğıt katalogların sayfaları arasında kaybolmak ve sayısız internet sitesinde dolaşmak artık tarih oldu. Ürünler, detaylı olarak tanımlanıyor ve kullanıcılar da LEDVANCE gibi DIALux ortaklarının ürünlerini DIALux planlama aracına derhal ekleyebiliyor ve üreticileriyle temas kurabiliyor.

Sayfayı sosyal medyada paylaşın