Profesyonel

ARMATÜRLER ÜRÜN PORTFÖYÜ 2021/22

BİR BAKIŞTA TÜM ÜRÜN YELPAZESİ

LED armatürler ürün portföyümüzün tamamıyla mı ilgileniyorsunuz? Çok çeşitli ürün kategorilerinde sayısızı modern armatür sunuyoruz.Neredeyse her uygulamaya uygun LED armatürler mevcut. Günlük proje ihtiyaçlarınız için ideal hâle getirilmiştir.

ÜRÜN HABERLERİ KAYAN YAZI
Kent açık hava aydınlatması için yeniş çözümler

Spor tesisleri ile açık hava tesisleri için yeni çözümler

FLOODLIGHT MAX: SPOR VE AÇIK HAVA TESİSLERİ İÇİN YÜKSEK PERFORMANS
FLOODLIGHT MAX, büyük spor ve açık hava tesisleri için enerji çözümünün geldiği son noktadır.

Son derece sağlam yüksek performanslı projektörler (IK08 ve IP66), göz alıcı parlaklık (164,000 lm'ye kadar) ve kusursuz enerji verimliği sunmaktadır (137 lm/W'ye kadar). Bu da bu ürünleri yüksek basınçlı lambalar bulunan geleneksel projektör çözümleri için kusursuz enerji tasarruflu alternatifler haline getirmektedir.
Modüler tasarımı (2 ila 4 modül) ile dört farklı huzme açısı sayesinde, birçok farklı açıyı aydınlatırlar.

Üstün aydınlatma teknolojisi – hızlı ve kolay kurulum

Yeni projektör ailesinin kurulumu hızlı, kolay ve esnektir. Örneğin, güç kaynağı ve armatür ayrıdır, bu da bileşenlerin farklı direk pozisyonlarına ayrı monte edilebilmesini imkânını sunmaktadır. 

Sağlam ve esnek bir dirsek, sadece bir vidayla ya çatı akası üzerine ya da asılı vaziyette hızlı ve kolay montaja izin vermektedir (örneğin, şantiye aydınlatması için bir vinç üzerine). Kablaj sayesinde kısma da çok kolay yapılmaktadır. Bu da ayrı modülleri gerektiğinde açıp kapamanıza izin vermektedir.

Sokaklar ve otoparklar için yeni çözüm


STREETLIGHT FLEX: SOKAKLAR VE OTOPARKLAR İÇİN ESNEK LED GÜCÜ
STREETLIGHT FLEX, sokaklar ve otoparkların enerji verimli aydınlatması için güçlü ve esnek bir armatür ailesidir.

Yeni sokak lambaları birinci sınıf malzeme kalitesi, üstün sağlamlık (IK08 ve IP 66), çok iyi sıcaklık direnci (-40 ila +50° C arası) ile 100.000 saate kadar bir kullanım ömrü (25 °C’de L90/B10 L90/B10) sunmaktadır. 155 lm/W’ye varan enerji verimlilikleri sayesinde, bu ürünler geleneksel yüksek basınçlı ışıkların kusursuz, enerji verimli ve düşük maliyetli alternatiflerdir.

Çok yönlü ve kurlumu kolay

Üstün esneklik sayesinde çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Armatürlerin üç boyu ve üç ışık rengi bulunmaktadır (2.700, 3.000 ve 4.000 K).

İki farklı ışık dağıtımı sunarak DIN EN 13201’e göre hem normal M, C ve P sınıfı yolları hem de daha geniş yollar ile otoparkları aydınlatıyorlar. Armatür başlıkları için standart bir direk adaptörü sayesinde yandan girişli veya direk üstü montaj seçeneği bulunuyor.

Sokak lambalarının kurulumu çok kolaydır. Örneğin driver muhafazaları alet kullanmadan açılabilir. Elektrik şebekesi bağlantısı için de alet gerekmemektedir.

 

 

 

Açık hava aydınlatması için güncellenmiş seçenekler

FLOODLIGHT COMPACT: KENDİNİ AMORTİ EDEN GÜÇLÜ PERFORMANS

FLOODLIGHT COMPACT, sıra dışı bir fiyat/performans oranıyla genel açık hava uygulamaları için güçlü bir çözümdür.


Yeni projektör ailesi, sağlam, hafif, kompakt ve sade. FLOODLIGHTS COMPACT, güçlü ve dayanıklı açık hava ışığını özellikle yüksek seviyede tasarrufla birleştiriyor. Enerji verimliliği sayesinde geleneksel projektörlerin eskimeyecek alternatifleri olmaya aday.

Kompakt ve çok yönlü

320° dönebilen dirsek, mümkün olan en geniş uygulama alanına imkân vermektedir. Armatürler de üç farklı kategoride sunulmaktadır: düşük enerjili, orta enerjili ve entegre gün ışığı veya hareket sensörleri.

Entegre sensörlü versiyonu da bulunmaktadır. Çok esnek sensör ana armatürden bağımsız olarak programlanıp ayarlanabilir. Ve bu yeni projektör ailesinin kurulumu da ürünle birlikte gelen, sıyrılmış ve hazırlanmış bakır uçlu esnek 1 metrelik kablo sayesinde çok kolay.

TAM ÜRÜN TANITIMI

FAVORİ KATEGORİNİZİ SEÇİN

Tüm armatürler, kolay kurulum, sıra dışı fiyat/performans oranı ve modern tasarım özelliğine sahiptirler. Tüm geçerli standartlar ve düzenlemelere uygun olup tüm geçerli belge ve onaylara sahiptirler (CE, CB, TÜV). LED armatürler, özellikle yüksek kaliteli en yüksek enerji verimliliği sınıflarındaki (A, A+ ve A++) LED modüller ile donatılmıştır.

Sayfayı sosyal medyada paylaşın