Profesyonel

Bu bölümdeki tüm içerik  bir bakışta

PERFORMANS SINIFI

HER DURUM İÇİN

Performans Sınıfı

İyi ışık – olması gerektiği gibi. LEDVANCE LED Şerit Performans Sınıfı, ticari müşterilerinizin üstün kaliteli, talebe bağlı ürünlerden beklentilerini tam olarak karşılamaktadır. Bu aydınlatma çözümleri, açık planlı ofisler, konferans salonları, kafeler ile birbirinden apayrı sektörlerdeki daha birçok büyük ve küçük uygulama için kusursuz bir seçenek oluşturmaktadırlar.

Performans Sınıfı, son derece geniş portföyü ile dikkat çekiyor. 2.700 K’den 6.500 K’ye kadar dört farklı renk sıcaklığı ile 300 lm/m ila 2,000 lm/m arası farklı ışık akısı rahatlatıcıdan enerji vericiye, atmosferikten genele kadar çok sayıda, farklı uygulamaya hitap etmektedir. Ve acı gerçekler yalan değildir. Enerji verimliliği ve dayanıklılık, koruma derecesi ile güvenilirlik, renksel geriverim ile renk tutarlılığı bakımından Performans Sınıfı neredeyse her sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ve üç yıllık bir garantiyle bu LED Şeritler, aydınlatma işletmeniz için çok yönlü, kusursuz ürünlerdir.

BİR BAKIŞTA PERFORMANS SINIFI SERİSİ

PROFESYONEL LİGİN ÇOK YÖNLÜ ÜRÜNLERİ

LEDVANCE LED Şeritler Performans Sınıfında hata yapmanız mümkün değil. Çünkü bu serideki ürünler yüksek kalite ile talep tabanlı performansı birleştirmektedir. Çok sayıdaki renk sıcaklığı ve ışık akısı seçeneği çeşitli uygulamaları kapsamaktadır. Çok sayıda ihtiyacı karşılayacak farklı IP dereceleri mevcuttur. Elbette etkileyici bir verimlilik ile dayanıklılık sunmaktadırlar. Performans Sınıfı, dolayısıyla ofislerden hastanelere, iç mekandan dış mekana kadar standart ticari uygulamalar için ideal seçenek haline gelmektedir.

ORTAM AYDINLATMASI

Ortam aydınlatması

Şık ve verimli dış mekan aydınlatma, LED Şertiler Performans Sınıfı ile bundan daha kolay olamazdı. Sıcak beyaz renkle IP66 aydınlatma şeritlerinin çiçekliklerin kenarlarını aydınlatması sayısız örnekten sadece bir tanesidir. Uygun bir profil ile birleştiğinde LEDVANCE LED Şeritleri Performans Sınıfı, 2.700 K, 600 lm/m ve IP66 koruma değerleriyle, açık hava alanlarında atmosferik vurgulu aydınlatma için idealdir.

GİZLİ AYDINLATMA

Gizli aydınlatma

Fikir kaynağı olarak ışık. Bir oda içindeki bu oda, genel aydınlatma olarak iş görecek kadar parlak dolaylı, nötr beyaz gizli aydınlatmasıyla düşünce kuruluşu olarak kullanılıyor. Aynı zamanda, hem dekoratif hem de ilham verici. Tüm bunlar 4.000 K, 1.000 lm/m ve IP00 değerlerine sahip LEDVANCE LED Şeritler Performans Sınıfı sayesinde mümkün oluyor. Yerden tasarruf sağlayan profiller ile uygun LED Şeritler ile donatılmış yayıcı kılıflar hoş bir çalışma ortamı meydana getiriyor.

GENEL AYDINLATMA

Genel aydınlatma

LED Şeritler Performans Sınıfı, büyük, açık plan ofislerde bile genel aydınlatma olarak harika görünüyor. Yüksek yoğunluklu ışık sağlayarak duvar ve tavanlardaki mimari özellikleri, ideal olarak enerji verici gün ışığı beyazı rengiyle vurguluyorlar. Ancak, hepsi bu kadar değil, LEDVANCE LED Şeritler Performans Sınıfı 6.500 K, 2.000 lm/m ve IP00 değerleriyle işyerlerinin verimli aydınlatılmasına uygun olup çalışanların mutluluğuna katkıda bulunmaktadır.

LED ŞERİTLER PERFORMANS SINIFI RGBW

LED Şerit PERFORMANS Sınıfı RGBW

LEDVANCE RGBW LED şeritler, RGB aydınlatmaya ek olarak tanımlı bir beyaz ışık rengine ihtiyaç duyduğunuzda tüm uygulamalar için kusursuz çözümdür. Bir uygulama alanını sadece bir RGBW LED Şerit ile donatırsanız, ihtiyaçlara göre ya çok sayıda renk ya da doğal beyaz ışık kontrol edilebilir. RGBW LED şeritlerin dört farklı beyaz tonu bulunurken (2,700, 3,000, 4,000 ve 6,500 kelvin) dış mekan kullanımına yönelik IP66 derecesine sahiptir.

COB LED ŞERİTLER PERFORMANS SINIFI

LEDVANCE COB LED Şeritler

Etkileyici biçimde tek biçimli. LEDVANCE COB LED Şeritler modern ve özel aydınlatma tasarımları için yeni çözüm. Yenilikçi COB teknolojisi sayesinde şeride çok sayıda LED çip sığabilmektedir. Sürekli bir fosforlu tabaka ile birleştiğinde COB LED şeritler tek biçimli bir parlak çizgi meydana getiriyor. Geleneksel LED şeritlerde görülen fark edilebilir ışık noktaları bulunmaz. Kusursuz renksel geri verim özellikleri sayesinde bu ürünler otelcilik ve perakende sektörleri için idealdir. Diğer güçlü faydaları arasında çok çeşitli renk sıcaklığı, kısılabilirlik, esneklik, modülün kesilebilir olması ile her iki uçtaki entegre kablolar ve aletsiz bağlantı sayesinde basit kurulum yer almaktadır.. 

Sayfayı sosyal medyada paylaşın