Sektörel Uygulama Yönetimi

Özel satış departmanımız yıllardır siz son kullanıcılarımızın, en iyi ve en yüksek enerji verimliliği sağlayan aydınlatma çözümlerini seçmenize yardımcı oluyor.

Bu süre içinde teknolojilerin, aydınlatma pazarının ve aydınlatma sistemleriyle ilgili taleplerin hızla değiştiği birçok dönemden geçtik. Biz yolumuza devam ettikçe, bu unsurlar da teknolojideki yeni gelişmelere göre şekillenmeye devam edecek.

LEDVANCE; tüm geleneksel ve LED lambalarda OSRAM marka adının kullanılması gibi başarısı kanıtlanmış işletme faaliyetlerini sürdürürken pek çok yeni yöntemle de size yardımcı olacak. Sektörel uygulama yöneticilerinden oluşan deneyimli ekipte, her yönetici kendi sektörüyle ilgili ayrıntılı bilgiye sahiptir.


Tüm sektörlerde global iş ortağınız

LEDVANCE'nin, Kuzey Amerika ve Avrupa'da sektörel satış faaliyetleri bulunmaktadır. Orta ve Güney Amerika'da da şu anda sektörel satış faaliyetleri için zemin hazırlanmaktadır. Ayrıca diğer ülke ve kıtalarda başlangıç olarak bazı çözümler geliştirdik.

Avrupa genelinde aynı yüksek destek seviyesini sağlamak ve doğru stratejilerle hizmetleri sunmak için şu dört sektörün her birine uluslararası sektörel uygulama yöneticisi (IVAM) atanmıştır: MAĞAZA, KONAKLAMA, ENDÜSTRİ, TESİS YÖNETİMİ.

DIŞ MEKAN, ULAŞIM, SAĞLIK sektöründe, sektörel uygulama yöneticileri (VAM) her zamanki gibi size ve ülkenize özel konseptler sunmaya devam edecektir.


"Sektörel uygulama yöneticilerimiz, size tam da ihtiyacınız olan bilgileri ve ilhamı verebilir. Aydınlatma sistemlerinizin maliyetlerini düşürme ve ışık kalitesini artırma yollarını size gösterebilirler. Bize ulaşarak uzmanlığımızdan faydalanın. Aydınlatma alanında güçlü iş ortağınız olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz!"

Ingo Glowacz - Avrupa E-Ticaret ve Sektörel Uygulama Yönetimi Şefi


SEKTÖREL UYGULAMA YÖNETİCİSİ HİZMETLERİ

  • Şirketinize özel aydınlatma optimizasyonu konseptinin geliştirilmesi
  • İş yerinize yapılan ziyaret ve aydınlatma konusunda danışma hizmetleri için hazırlık
  • Müşteriye özel pazarlama ölçütleri
  • İş yerinizde ilgili aydınlatma noktalarının ayrıntılı analiziyle enerji denetimleri, optimizasyon önerilerinin hazırlanması ve tasarruf potansiyelinin (enerji, değişim maliyeti, malzeme ve amortisman süresi) değerlendirilmesi
  • LEDVANCE uygulama iş ortağı. Şirketinize eksiksiz hizmetler (planlama, kurulum, kullanıma alma, bakım, özelleştirilmiş çözümler) sunacak iş ortağı şirketlerinden oluşan ağ
  • Doğru dağıtım iş ortağının araştırılmasında yardım
  • Teknik danışmanlık desteği / teknik aydınlatma spesifikasyonlarının hazırlanmasında yardım / standartlar

İletişim bilgileri:

Jean-Marc Vogel

Head of Project Sales and Verticals EU

Tel.: +33 (388) 49-7401

E-posta adresi: vam@ledvance.com