Konaklama

Konuklarınızın beklentileri bir hayli yüksektir. Son yıllarda daha fazla sayıda insan daha sık seyahat etmeye başladığı için otel ve restoran yöneticilerinin karşılaştığı beklentilerin düzeyi gitgide arttı. Amaç; rakiplerin arasından sıyrılmak, müşterilere benzersiz hizmetler sunmak, yeni düzenlemelere uymak ve bunlarla birlikte sizi siz yapan özellikleri korumaktır.

Bu hedefler sonucunda işletme maliyetleri artar ve yeni yatırımlar yapılması gerekir. Şirketler de bu duruma enerji tüketimini optimize ederek karşılık verir.


Işıkla neler başarabilirsiniz?

Enerji ve değişim harcamalarını azaltarak maliyet tasarrufu sağlayın

İlk aşamada, daha verimli bir aydınlatma sistemine geçerek uzun vadede enerji ve değişim maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

Tek kaynaktan çözüm

Geniş ürün seçeneklerinin yanı sıra, iş yerine özel aydınlatma dönüşüm projesinin planlanması sırasında özel çözümler sunuyoruz. Aydınlatacağınız her alan için size, ihtiyaçlarınızı ve konuklarınızla çalışanlarınızın beklentilerini karşılayacak, doğru ışığı sağlayacağız.

Yüksek kaliteli ürünler, en iyi ışık tipi

Aydınlatma sisteminin doğru planlanması, konuklarınızın kendilerini çok daha konforlu ve huzurlu hissetmelerini sağlar.

Örneğin bar ve restoran alanlarında doğru aydınlatma ürünleriyle konukları daha uzun süre orada kalmaya teşvik edebilir, böylece satışları önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Neler başardığınızı gösterin

Otel ve catering sektörü için aydınlatma alanında uluslararası tek karşılaştırma ve sertifikasyon programı olan, kendi çevresel aydınlatma sertifikamızı geliştirdik. Bu sertifikanın alınabilmesi için enerji, CO2, atık gibi doğrulanabilir göstergeler yoluyla LEDVANCE standartlarının karşılanması gerekir.

Otel ve restoran aydınlatması alanında uzun yıllardır çalışan profesyoneller olarak işimizi gerçekten ciddiye alıyor, değişen piyasa koşullarında yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz. 100 yıldan uzun süredir edindiğimiz deneyimlerden faydalanın.

Birlikte ışığı bir üst düzeye taşıyalım!


"Konaklama sektörü gitgide daha zorlu hale geliyor. Tamamlanacak görevlerin, ulaşılacak hedeflerin sayısı durmadan artarken konaklara benzersiz bir deneyim yaşatabilmek gerekiyor."

Julia Morosow - Sektörel Uygulama Yöneticisi - Konaklama, AB


İletişim bilgileri:

Verena Hanzal

International Key Account Manager Hospitality EU

Tel.: +43 664 5049865

E-posta adresi: hospitality@ledvance.com