Mağaza

Faaliyetlerimizde en önem verdiğimiz mesele, sürdürülebilirliktir.

Günlük işletme faaliyetlerimizde, çevreye karşı kendimizi sorumlu hissetmeli ve kaynakları olabildiğince verimli şekilde kullanmalıyız. Enerji tüketiminin optimize edilmesi, perakende sektörü için aydınlatma çözümlerinin başlıca önceliklerindendir.

İndirimli gıda marketleri, butikler, yapı marketler veya bahçecilik mağazaları... Aydınlatma için kullanılan enerjiden kolayca tasarruf edilemeyecek neredeyse hiçbir satış yeri yoktur. Çevre dostu LED alternatiflere geçilmesi, enerji tüketimi ve CO2 salınımı üzerinde olumlu bir etki yaratacaktır.

2016'da Almanya Enerji Koruma Yasası'ndaki referans seviyelerinde, 250 metrekareden başlayan satış alanları için başlıca enerji ihtiyaçları ve enerji performansıyla alakalı sertifikaların yerleştirilmesiyle ilgili gerekliliklerin zorlaşması nedeniyle aydınlatma sisteminin optimize edilmesine çok daha fazla öncelik veriliyor.


Duygu uyandıran aydınlatma ürünleri: Ürünleriniz için profesyonel aydınlatma araçları

Satış ve sergi alanlarının farklı bölümlerinde ışık düzeyi değişebilir. Kaliteli ışık üretmek için, doğrudan ve dolaylı unsurların sistematik ve yaratıcı bir şekilde kullanılması gerekir.

Işık ve gölgenin uyumu, görenlere ilham verir ve çeşitli etkilere yol açar. Spot ışıklar ve gölgelerle tasarlanan etkiler, ürünlerin çekiciliğini daha da artırır. Bu tür aydınlatma uygulamaları, ürünlerin tasarımını ve görünümünü öne çıkarır.

LEDVANCE sayesinde, ürünlerinizi mümkün olan en iyi ışık altında sergilersiniz. Gerçek renklerle genel aydınlatmadan, parlak spot ışıklardan veya verimli ışık yönetiminden faydalanabilirsiniz.


"Işık, odaların tasarlanması ve müşterilerin duyularını harekete geçiren bir atmosferde benzersiz bir alışveriş deneyimi sağlanması için kullanılabilir."

Uygulamalı bilimler üniversitesinden İşletme mezunu André Schweinsberg - Sektörel Uygulama Yöneticisi, AB


Göz alıcı aydınlatma, benzersiz teknoloji: Yeni OSRAM SubstiTUBE LED tüpler

SubstiTUBE, geleneksel T8 ve T5 floresan lambaların yerini alan mükemmel bir alternatiftir. LEDVANCE, elektronik balasta sahip armatürler için yenilikçi OSRAM LED tüp çeşitleri de sunar. Konvansiyonel balastlı armatürlere yönelik modeller de optimize edilmiştir. Ürün çeşitliliği, yeniden kablo bağlantısı yapılmasına gerek kalmadan kolay ve güvenli kurulum sayesinde OSRAM SubstiTUBE, tamamen şerit ışıklardan oluşan sistemleri tek biçimli bir LED teknolojisine dönüştürebilir.


Yeni LEDVANCE OSRAM LED armatür portföyünde enerji tasarruflu ve satışları artıran aydınlatma çözümleri de bulunmaktadır.

Her ihtiyaç ve her tür mağaza uygulaması için ideal aydınlatma çözümünü sunuyoruz. Verimli, esnek ve müşteriye özel. Başarıya ulaşmanız için.


İletişim bilgileri:

André Schweinsberg
Key Account Manager Shop D/A/CH
Tel.: +49 170 8578413

Torsten Hegener
Key Account Manager Shop D/A/CH
Tel.: +49 160 7423618

E-posta adresi: shoplighting@ledvance.com