Tesis Yönetimi / Ofis

LEDVANCE, bu önemli sektörde Almanya'nın pazar lideridir. En önemli müşterilerimiz arasında, sektördeki en iyi 20 ulusal ve uluslararası şirket bulunuyor. Onlarca yıldır bu iş ortaklarımızla yakından çalışıyor, birlikte pek çok başarıya imza atıyoruz.

Önemli konumumuz; gitgide artan sayıda binada yenileme çalışmalarının gerekmesi ve birçok yeni binanın inşa edilmesi nedeniyle daha da öne çıkıyor. Sürdürülebilir inşaat ve çevre dostu binalar önem kazanmaktadır. Dolayısıyla aydınlatma sektörü, özellikle enerji verimliliği ve akıllı aydınlatma sistemleri açısından çok önemli bir rol oynamaktadır.


Doğru yerde doğru zamanda doğru ışık: Özel, kişisel ve profesyonel

Yenilikçi aydınlatma çözümleri sayesinde, çalışanlara ve müşterilere kendilerini evlerinde hissettirecek hoş bir atmosfer yaratılıyor. Işık, performans artışı sağlayabilir. LEDVANCE'de modern teknolojilerin kullanımıyla katma değer sağlayan özelleştirilmiş aydınlatma çözümleri, optimum aydınlatma çözümleri ve ekstra enerji tasarrufu olanakları sunuyoruz. Ürünlerimiz, gerekli tüm DIN ve VDE standartlarını karşılıyor ve kapsamlı garantilerimizle güçlü güvenlik sağlıyor.

Aydınlatma sektöründeki pazar liderlerinden biri olan LEDVANCE'nin bilgi birikimi, profesyonel destek ve müşteriye özel ideal yardım için en iyi temeli sağlıyor. Gereksinimlerinize ve müşterilerinizin ihtiyaçlarına odaklanıyor, böylece her uygulama için birlikte en iyi ve ekonomik aydınlatma çözümünü sunuyoruz. Birinci önceliğimiz; enerji tasarrufu sağlamayı ve işletme maliyetlerini düşürmeyi amaçlayan müşterilerinizin endüstriyel tesisleri, ofis binaları, spor kompleksleri, havalimanları, kamu binaları ve özel binaları için verimli enerji kullanımı sağlamaktır.


"İş ortaklarımızla birlikte aydınlatma çözümleri kurarak birçok park yerini optimize ettik. Böylece hem enerji ve değişim maliyetlerinden tasarruf edildi hem de güvenlik düzeyi artırıldı."

İşletme Yüksek Lisans Mezunu Siegfried Wagner -Sektörel Uygulama Yöneticisi - Tesis Yönetimi, DACH ve Satış Direktörü, VAM DACH


Kısa amortisman süresi sayesinde, aydınlatılan alanlar, büyük önem taşıyan enerji tasarrufu hedefini desteklemeye son derece uygundu. Gitgide artan enerji maliyetleri ve yürürlüğe giren yeni düzenlemeler ve yasalar (Üreticiler için ErP Direktifi, EPBD ve tasarımcılar için Alman Enerji Koruma Yasası gibi Avrupa direktifleri dahil) göz önünde bulundurulduğunda, gelecekte aydınlatma daha da önem kazanacaktır. Aydınlatma maliyetleri, günümüzün enerji maliyetlerinin yaklaşık %30'unu oluşturmaktadır.

Başlıca önceliklerimizden biri, sunduğumuz ışık kalitesinin mevcut düzeyini korumaktır. Sistematik olarak size ve müşterilerinize; dış mekan kurulumları (dış mekan için yol aydınlatma sistemleri, kapalı otoparklar, sokaklar, fuayeler, ofisler, merdivenler, dinlenme odaları, konferans salonları vb.) dahil olmak binalarınızdaki tüm alanlarla ilgili öneriler vereceğiz. Sunduklarımız bunlarla sınırlı değil: Sektörlerdeki farklı odak noktaları ve mimari tasarım; modern, işlevsel ve ekonomik aydınlatmayla ilgili taleplerin çeşitliliğini belirliyor.

Tesis yönetimi alanında, aydınlatma optimizasyonu ve enerjinin korunmasıyla ilgili çok sayıda referansımız mevcut. Bunlara örnek olarak, uzun yıllardır çalıştığımız iş ortaklarımıza ait otoparklarda ve yer altındaki park yerlerinde yürüttüğümüz başarılı yenileme çalışmalarını gösterebiliriz.


İletişim bilgileri:

Siegfried Wagner

Key Account Manager Facility Management DACH & Sales Director VAM DACH

Tel.: +49 160 96936643

E-posta adresi: facilitymanagement@ledvance.com