Basın Bültenleri

BİRLEŞMİŞ MİLLETLER GLOBAL COMPACT

LEDVANCE, Birleşmiş Milletler Global Compact girişimine katıldı

13.6.2018

Garching, Almanya – Profesyonel kullanıcılar ve son tüketiciler için dünyanın önde gelen genel aydınlatma tedarikçilerinden biri olan LEDVANCE GmbH (LEDVANCE), Birleşmiş Milletler Global Compact girişimine imza attığını duyurdu. LEDVANCE böylece, insan hakları, çalışma standartları, çevre ve yolsuzlukla mücadeleden oluşan dört alanda kurumsal sorumluluk almayı üstlenerek liderlik etmeyi benimseyen 164 ülkeden yaklaşık 9.800 şirket arasındaki yerini aldı.
Aydınlatmada dünya devi LEDVANCE İstanbulLight Fuarı’nda!

21.09.2017

Bölgenin en büyük uluslararası aydınlatma ve elektrik malzemeleri fuarı olan “İstanbulLight”a katılan LEDVANCE, 120 armatür çeşidi ile birlikte sektör profesyonelleri ile buluştu. LEDVANCE, fuarda lamba ve armatür çeşitlerini paylaştı.
LEDVANCE’den profesyoneller için LED armatür serisi

01.09.2017

Geleneksel aydınlatma alanında son tüketiciye ve profesyonellere uygun geniş ürün seçeneği sunan LEDVANCE, sekiz farklı armatür serisi ile her türlü ihtiyaca yanıt veriyor.
Güneş ışığını OSRAM’ın Vintage ürünleriyle yakalayın!

01.09.2017

Havaların serinlediği şu günlerde evler sonbaharı yaşıyor. Mobilya ve ev tekstilinin oturduğumuz mekanlarda yarattığı etki kadar aydınlatmanın evi nasıl gösterdiği de önemli. Edition 1906 Vintage LED lamba serisi ile evlere nostaljik bir hava katıp, küçük bir dokunuşla büyük bir değişim yaratabilirsiniz.