İş İmkanları

İster öğrenci ister kariyerinin başındaki bir çalışan veya tecrübeli bir profesyonel olun, size mükemmel bir başlangıç sunuyor, iş hayatınızın farklı aşamalarının tümünde kendinizi geliştirmeniz için olanaklar tanıyoruz. Enerjikseniz, olasılıkları iyice hesaplayarak risk almaktan çekinmiyorsanız ve düşünürken kalıpların dışına çıkıyorsanız burası sizin için doğru yer.

LEDVANCE’de İş İmkanları

Şu anda size uygun bir pozisyon sunamasak bile lütfen bize kendinizi tanıtıp ilgilendiğiniz alanı belirtmekten çekinmeyin. Bunun için sizi başvuru platformumuzda genel aday profili oluşturmaya davet ediyoruz. İşe alım görevlilerimiz, uygun adayları aramak ve onlarla iletişime geçmek için bu platformu kullanmaktadır.Başvuru süreci

Başvuru süreci

Global İş İmkanları Platformu’nda ilginizi çeken bir pozisyon mu gördünüz veya genel bir başvuru mu göndermek istiyorsunuz? Her hâlükârda sizden haber almak için sabırsızlanıyoruz! İşe alınmak için çevrimiçi başvurunuzu göndermeden önce tamamlanması gereken birkaç aşama bulunmaktadır.Sorularınız mı var? Bize yazın!