LEDVANCE’de Çalışmak

Kurumsal kültürümüzü geleceğe dönük bir işletme anlayışı, girişim özgürlüğü, güvene dayalı işbirliği ve saygıyla güçlendiriyoruz. Ayrıca esnek çalışma koşullarımızı bu temele göre şekillendiriyoruz. Hem ailesiyle hem kariyeriyle ilgilenmeye çalışan ebeveynleri desteklemek için çeşitli seçenekler sunuyoruz.

Birbirimizle sürekli iletişim halideyiz. Kuruluş hiyerarşisinin tümünde, bütün bölüm ve departman düzeylerinde açık bir şekilde ve doğrudan iletişim kuruyoruz. Dinliyor, görüşlerimizi belirtiyor ve birbirimizden çok şey öğreniyoruz. Hem şirket içinde hem müşterilerle olan ekip çalışmamızdan ve işbirliğimizden ötürü kendimizle gurur duyuyoruz.

Sektörümüzdeki hızlı değişimi yeni ürünler, yeni pazarlar ve yeni fikirler üretmek için bir fırsat olarak görüyoruz. Daha fazlasına ulaşmak mümkünse iyi olanla yetinmeyiz. Bu mottoya paralel olarak, yaratıcı fikirleri ve farklı açılardan düşünmeyi destekliyoruz. Yenilikleri ödüllendiriyor, her çalışanımızın öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olduğuna inanıyoruz.Neden Ledvance?

Neden LEDVANCE?

LEDVANCE ile çalışmayı istemek için sayısız neden var. Işığın duygulara hitap eden yanı, öncü ve verimli ürünlere duyulan ilgi, global bir şirketin parçası olma ve her gün bu genç şirketin dinamik atmosferini soluma.LEDVANCE'in misyonu ve vaadi

Misyon ve vaat

Gelecek için büyük planlarımız var. Meraklı ve yaratıcıysanız, alışılmışın dışında fikirleriniz varsa, daima müşteri odaklıysanız, aydınlatma sektörüne yön vermek için aktif bir şekilde çalışmak ve her gün ufkunuzu genişletme fırsatı yakalamak istiyorsanız tam da aradığımız adaysınız.Sorularınız mı var? Bize yazın!