LEDVANCE’de Kariyer

İstekli, çevik ve cesuruz. Yeni çözümler üretme isteğiyle alışılmışın dışına çıkıyoruz ve değişime daima hazırız. Bizi farklı kılan gücümüz, gizli ve farklı potansiyelleri keşfedip öne çıkarmaktır.

Zorlu görevlerin yanı sıra, kişisel gelişiminiz ve ilerlemeniz için çok sayıda program ve eğitim sunuyoruz. Bu da, çalışanlarımızın güçlü yanlarını ve yeteneklerini desteklemeye verdiğimiz önemi vurguluyor. Performans hedefleri, gerçek performans ve bireysel gelişim planları, bölüm yöneticileriyle yapılan değerlendirme toplantılarında düzenli olarak incelenmektedir. Bu değerlendirmelerin sonucunda her bir çalışanımızın hedefleri, becerileri ve yeterlilikleri doğrultusunda terfi kararları verilmektedir.

Ayrıca çalışanlarımız, kendilerini daha da geliştirmek için herkese açık danışmanlık programımızdan yararlanabilirler. Tüm çalışanların yararlanabileceği bu program, kişisel deneyimleri açık bir şekilde paylaşmak için mükemmel bir ortam sunar. Tüm hiyerarşi düzeylerinden çalışanlar, günlük çalışma hayatlarını canlandıracak bu değerli olanaktan faydalanabilir.Sorularınız mı var? Bize yazın!