Stratejimiz

Stratejimiz üç temel unsurdan oluşur: Temel faaliyet alanlarımızı güçlendirmek, gelecek teknolojilere yatırım yapmak ve yeni pazarlara girmek

Kompakt floresan lamba ve halojen lamba gibi geleneksel lambalar alanında, müşteriye olabildiğince yakın olup uygun fiyat sunarak mevcut pazar payımızı korumaya ve artırmaya odaklanıyoruz. Aynısı, "akıllı" LED lambalarda pazar payımızı artırmayı hedeflediğimiz LED lambalar alanı için de geçerli. Tüm portföyümüzün rekabet gücünü daha da artırarak, süreçleri optimize ederek ve dağıtım kanallarımız için özelleştirilmiş bir yaklaşım sergileyerek hedefimize ulaşmak istiyoruz.

LED armatürler

LED teknolojisi, artan teknoloji olanakları sayesinde armatür alanında da yeni standart haline geliyor. Hem profesyoneller hem de özel müşteriler için cazip fiyatlar ile hızlı ve duyarlı hizmet sunarak en büyük global tedarikçilerden biri olmak istiyoruz.

Smart Home

LEDVANCE, akıllı ve bağlı ürünler alanında yeni ürün serileri sunmak, pazarı akıllı aydınlatma cihazları ve akıllı ev ürünleriyle tanıştırmak için OSRAM LIGHTIFY'ı temel alacak.


Basın merkezi