LED lambalar portföyü 2018/19. Daha fazla çeşit. Daha fazla güç. Tüm uygulamalar için.

Akıllı aydınlatma çözümleri için birinci sınıf aydınlatma.
Aydınlatma uzmanları için sofistike ürünlerden ilham alın.

Verimlilik, tasarım, teknoloji, boya ve aydınlatma kalitesi - LED lambalarımız birçok açıdan standartları yeniden belirliyor. Sonuç: mükemmel, profesyonel aydınlatma ürünleri. Bu yılın odak noktasında: tamamı cam, geliştirilmiş verimlilik, ek aydınlatma renkleri, yeni seçenekler, örneğin sensörler veya yeni IP koruma türleri, heyecan verici özel nitelikler ve ""Almanya’da üretilen"" yüksek kaliteli üretim standartları.

LEDVANCE, bir aydınlatma uzmanı olarak size dünyanın en büyük aydınlatma portföylerinden birini sunar. Ve hemen hemen her gereksinim için uygun bir çözüm - projeleriniz için bu rekabet avantajını kullanın!


LED lamps with classic shapes

LEDVANCE geleneksel ampul ve halojen lambaların görünümü ve hissi ile hem buzlu hem de şeffaf tamamı cam versiyonda geniş ve kapsamlı bir LED lambalar portföyü sunuyor. Klasik akkor lamba tasarımında yenilikçi filament teknolojisiyle CLASSIC A, B ve P'den GLOBE ve Edison'a kadar - LED CLASSIC ürün yelpazemiz, hiçbir isteği yanıtsız bırakmıyor. Tüm lambalar verimlilik, boya ve kalite açısından etkileyicidir.

Portföyümüzdeki yenilikler: LEDVANCE portföyünde 2.452 lümene kadar geleneksel 150 watt halojen lambalar için bile LED alternatifleri mevcuttur. Tüm ana tipler kısılabilir bir versiyonda da mevcuttur. Şu andan itibaren PARATHOM PRO portföyü, CRI 95'e kadar yüksek bir renk oluşturma dizini ile etkileyicidir. Özellikle tasarıma odaklı müşteriler, popüler vintage görünümde daha geniş bir lamba yelpazesine sahip olan ve özel görsel vurgular olarak yeni şekiller, XXL versiyonları ve yenilikçi spiral oluklar içeren geliştirilmiş Baskı 1906 portföyünü takdir edeceklerdir.


Klasik şekilli LED lambalar

LED lamps with classic shapes

LED reflektör lambalarımızın en yeni nesli, halojen lambaların sorunsuz bir şekilde değiştirilmesi için ideal - özellikle görsel olarak çekici cam spot ışıkları.

Portföyümüzdeki yenilikler: Göz alıcı MR11'in kısılabilir olmayan modelleri bile yeni cam tasarımı ile büyülüyor ve şimdi iki aydınlatma rengi (2.700 K ve 4.000 K) mevcut. Koruma sınıfı IP 65 (su geçirmez) PAR38 Kısık ve PAR38 Yeşil Lens artık dış mekan aydınlatması olarak kullanıma hazırdır. PARATHOM PRO versiyonları mağaza aydınlatmasında özellikle CRI 97'ye ve 40.000 saate kadar kullanım ömrüne sahip bir renk oluşturma dizini ile dikkat çekiyor. Kalite hakkında: Tüm LED reflektör lambalarının %75'i ""Almanya’da üretilmiştir”.


LED Reflektör lambaları

LED lamps with classic shapes

En son LED tüp nesli 2018/2019, daha yüksek performanslı ve dayanıklı ürünlerden oluşan daha geniş bir ürün yelpazesi içerir.

Portföyümüzdeki yenilikler: 60.000 saate kadar kullanım ömrüne sahip ve tamamı cam olan, kırılma koruma filmi sayesinde gıda endüstrisinde ve diğer hassas alanlarda da kullanılabilen seçili tipler sunuyoruz. OSRAM SubstiTUBE T8 Connected basit ve kullanımı kolay SMART Sistemi ile öne çıkmaktadır. OSRAM SubstiTUBE T8 EM, tüm 600 mm tiplerde 165 lm/W ve tandem işlevine kadar ekstra yüksek verime sahipken, OSRAM SubstiTUBE T9 LED, geleneksel 22 W ve 32 W T9 floresan lambalara doğrudan alternatif olarak önerilmektedir.


LED tüpler

Added feature LED lamps

Özel niteliklere sahip LED lambalar - müşterilerinizi etkilemek için akıllı çözümler!

Portföyümüzdeki yenilikler: Bu yılın aydınlatma sezonu için portföyümüzde üç güçlü ve yepyeni ürün sunuyoruz. Facility Lamp: Tümleşik pili sayesinde lamba, şebeke gerilimi olmaksızın iki saate kadar aydınlatma sağlar. Duo Click Dim lambası gibi: Aydınlatma anahtarına bir kez tıkladığınızda %30 ile %100 arasında bir parlaklık seçebilirsiniz. Ve Active & Relax lamba: Aydınlatma anahtarına bir kez tıkladığınızda, çalışma ve dinlenme ışığı arasında rahatça geçiş yapabilirsiniz - 4.000 - 2.700 Kelvin arasında.

Hâlâ ürün yelpazesinde: Geniş ürün yelpazesinde yer alan en popüler GLOWdim, Motion Sensor ve Daylight LED lambalar.


Ek özellikli LED lambalar

LED special lamps

LEDVANCE çeşitli şekillerde ve temel versiyonlarda özel uygulama alanları için özel gereksinimleri karşılayan uygun ürünler sunar. Bununla birlikte, tüm lambaların ortak bir yönü vardır: yenilikçi LED teknolojisi, enerji tasarrufu ve mükemmel verimlilik.

Portföyümüzdeki yenilikler: 250 ve 400 watt’lık geleneksel HQL ve HQI lambalarının yerini alan yeni HQL LED HIGHBAY. Ve 13.000 lümen ve E40 soketli yeni HQL LED PRO, 250 watt’lık HQL lambalara veya 210 watt’lık NAV lambalara alternatiftir. Ayrıca OSRAM DULUX LED serisinde, geleneksel kompakt floresan lambaların yerini alan yeni modeller sunuyoruz. İkna edici: G9, G4 ve GY6.35 soketli yüksek ve alçak gerilim LED pimlerinin geniş, kısmen kısılabilir seçimi ve ultra düz tasarımlı ve 120° ışın açılı GX53.


Özel LED lambalar