LED tüpler Çevrimiçi özel 2018/19

OSRAM SubstiTUBE: Büyük seçim, gerçek yenilikler

2018 için LEDVANCE LED lamba portföyü, yüksek performanslı ve dayanıklı daha geniş bir OSRAM SubstiTUBE LED tüp yelpazesini kapsamaktadır - 60.000 saate kadar kullanım ömürlü ve tamamı cam olan seçili tipler de dahil olmak üzere, kırılma koruma filmi sayesinde gıda endüstrisinde ve diğer hassas alanlarda da kullanılabilir.

OSRAM SubstiTUBE T8 Universal modelleri gerçek hepsi bir arada çözümler sunar ECG, CCG ve AC şebekeleri ile çalıştırılabilir ve geniş yelpazedeki çeşitli türler sayesinde farklı uygulamalar için uygundur. OSRAM SubstiTUBE T8 Connected, basit ve kullanımı kolay SMART Sistemi ile dikkat çekerken, OSRAM SubstiTUBE T8 EM, 165 lm/W'ye kadar ekstra yüksek verimlilik ve tüm 600 mm'lik tipte tandem işlevine sahiptir.

ECG veya AC şebeke ile çalıştırılabilen ve çok çeşitli ihtiyaçları karşılayan OSRAM SubstiTUBE T5 versiyonları özellikle çok yönlüdür: OSRAM SubstiTUBE T5 High Output yüksek tavanlı üretim alanlarını ve depoları aydınlatmak için çok yüksek bir ışıksal akıya sahiptir. Aksine OSRAM SubstiTUBE T5 High Efficiency yüksek ışıksal verim ile maliyet etkinliğine odaklanır.

SubstiTUBE T9, geleneksel 22 W ve 32 W T9 floresan lambalar için doğrudan ve güvenli bir değiştirme sunar.

LEDVANCE'in LED tüp aralığına geçmek için daha çok neden var: Geleneksel floresan lambalara göre beş kat daha uzun ve %50'ye varan enerji tasarrufu sağlayan bir nominal kullanım ömrüne dayanan kısa geri ödeme sürelerinden de yararlanın.


OSRAM SubstiTUBE: Aydınlatma projelerinize sağladığımız faydalar

Radyant aydınlatma, tekil teknoloji: Yeni OSRAM SubstiTUBE LED tüpleri, geleneksel T8, T5 ve T9 floresan lambalarını birçok yönden üstün performans gösterdi.


Tak & Çalıştır

Plug & Play

  • Yeniden kablo döşemeye gerek kalmadan hızlı, basit ve güvenli lamba değişimi

Verim

Efficiency

  • 165 lm/W'a varan parlaklık seviyesi

Enerji tasarrufu

Energy savings

  • Floresan lambalara göre %50'e varan
  • Bekleme modunu, gün ışığı algılamayı ve otomatik kapanma işlevini dikkate alarak %80'e varan SubstiTUBE T8 Connected

Tasarruf

Economy

  • Değişim masrafları dört ay içinde tazmin edilebilir

Kullanım ömrü

Lifespan

  • 60.000 saate varan ömür

Rejime girme süresi

Lamp start

  • Anında %100 kırpışmasız aydınlatma, sensör ile kullanıma uygun

Kırılmaya Karşı Koruma

Split control

  • Çatlak korumasıyla kaplanmış cam tüp
  • SubstiTUBE T8 EM Advanced/Advanced UO, SubstiTUBE T5 HF/AC

 


Tamamı cam

Full glass

  • SubstiTUBE T8 HF ve SubstiTUBE T9 haricindeki tüm koleksiyon, tamamı cam olarak mevcuttur

Hangi teknoloji doğrudur?

Armatürünüz için hangi lamba teknolojisini (EM veya HF lambalar) kullanacağınızdan emin değil misiniz? Bunu öğrenmeniz için iki kolay ipucu sunuyoruz.


SubstiTUBE Graphic

Starter testi

Yeni lambayı kullanmak istediğiniz armatürde bir starter olup olmadığını kontrol edin. Varsa bir konvansiyonel balast (CCG) üzerinde kullanım için SubstiTUBE Advanced T8 EM ya da Value T8 EM'ye ihtiyacınız olacaktır. Yoksa elektronik balast (ECG) uyumlu HF modelini kullanmanız gerekir.


Kamera testi

Çalışan bir T8 floresan lamba armatüre takılıysa, bunu bir dijital kamera ile inceleyin (ör. akıllı telefonunuzla ya da tabletinizle). Işık titreme yapıyorsa konvansiyonel balast (CCG) üzerinde kullanım için SubstiTUBE Advanced T8 EM ya da Value T8 EM'ye ihtiyacınız olacaktır. Yoksa elektronik balast (ECG) uyumlu HF modelini kullanmanız gerekir.