2017/18 İnternet'e özel LED tüpler

OSRAM SubstiTUBE: Geniş ürün seçeneği, gerçek inovasyon

Çok daha fazla çeşit, çok daha yüksek kalite ve her şeyden önemlisi gerçek katma değer sunan inovasyonlar: Tekrar kablolamaya gerek kalmadan basitçe değiştirme, yüksek ışık çıkışı ve onaylı güvenlik, beş yıla varan garanti ile yeni OSRAM SubstiTUBE LED tüp serisi birçok avantaj sunuyor. SubstiTUBE Connected dışında tüm koleksiyon artık tamamen cam olarak mevcut. OSRAM SubstiTUBE T8 Universal UO, tüm driver teknolojileriyle çalışır ve daha da düşük bir fiyatla optimize edilmiş bir sürümde sunuluyor. Ultra Çıkış Gücü teknolojisi sayesinde LED tüp, zorlu aydınlatma uygulamaları için idealdir ve mükemmel sonuçlar ortaya koyar. LEDVANCE'in yeni SubstiTUBE T5 HE serisi T5 tüpleri, bir diğer yeni ve önemli ölçüde genişletilmiş LED tüp serisidir. Çatlak koruması, bu ürünleri özellikle hassas üretim alanlarında kullanım için ideal hale getirir. Bu, OSRAM SubstiTUBE Split Control T8 EM UO için de geçerlidir. LEDVANCE'nin LED tüp serisine geçiş yapmak için onlarca sebebiniz var: Konvansiyonel floresan lambalara göre beş kata kadar daha uzun nominal kullanım ömrü ve %90'a kadar daha fazla enerji tasarrufuyla kısa geri ödeme sürelerinden yararlanın.


OSRAM SubstiTUBE: Aydınlatma projelerinize sağladığımız faydalar

Parlak aydınlatma, tekil teknoloji: Yeni OSRAM SubstiTUBE LED tüplerin, konvansiyonel T8 ve T5 floresan lambalara üstün gelen birçok özelliği vardır.


Tak & Çalıştır

Tak & Çalıştır

  • Yeniden kablo döşemeye gerek kalmadan hızlı, basit ve güvenli lamba değişimi

Verim

Verim

  • 160 lm/W'a varan parlaklık seviyesi

Enerji tasarrufu

Enerji tasarrufu

  • Floresan lambalara göre %70'e varan
  • Kablosuz dimleme için SubstiTUBE Advanced T8 Connected ile %90'a varan


Tasarruf

Tasarruf

  • Değişim masrafları dört ay içinde tazmin edilebilir

Kullanım ömrü

Kullanım ömrü

  • 60.000 saate varan ömür

Rejime girme süresi

Rejime girme süresi

  • Anında %100 kırpışmasız aydınlatma, sensör ile kullanıma uygun

Kırılmaya Karşı Koruma

Kırılmaya Karşı Koruma

  • Çatlak korumasıyla kaplanmış cam tüp
  • OSRAM SubstiTUBE T5 ve OSRAM SubstiTUBE Split Control T8 EM UO

 


Hangi teknoloji doğrudur?

Armatürünüz için hangi lamba teknolojisini (EM veya HF lambalar) kullanacağınızdan emin değil misiniz? Bunu öğrenmeniz için iki kolay ipucu sunuyoruz.


SubstiTUBE Grafik

Starter testi

Yeni lambayı kullanmak istediğiniz armatürde bir starter olup olmadığını kontrol edin. Varsa bir konvansiyonel balast (CCG) üzerinde kullanım için SubstiTUBE Advanced T8 EM ya da Value T8 EM'ye ihtiyacınız olacaktır. Yoksa elektronik balast (ECG) uyumlu HF modelini kullanmanız gerekir.


Kamera testi

Çalışan bir T8 floresan lamba armatüre takılıysa, bunu bir dijital kamera ile inceleyin (ör. akıllı telefonunuzla ya da tabletinizle). Işık titreme yapıyorsa konvansiyonel balast (CCG) üzerinde kullanım için SubstiTUBE Advanced T8 EM ya da Value T8 EM'ye ihtiyacınız olacaktır. Yoksa elektronik balast (ECG) uyumlu HF modelini kullanmanız gerekir.