Armatür ürün portföyü

2019 tarihindeki yeni ürün güncellemeleri

Yeni Panel IndiviLED ofis aydınlatma armatürleri öne çıkıyor

IndiviLED ürün ailesinin yeni LED ofis aydınlatma armatürleridir. Seri; açma / kapama, DALI uyumlu veya acil durum aydınlatması ile entegre edilmiş, “Linear” ve “Panel” olarak farklı modellerde mevcuttur. LEDVANCE bu nedenle çalışma masasından toplantı alanlarına, koridorlardan giriş alanlarına kadar çok çeşitli gereksinimler için tek bir kaynaktan doğru ofis aydınlatmasını sunar. IndiviLED serisinin yeni LED aydınlatma armatürleri; özel INDIViLED lens teknolojisi ile elde edilen, ışığın eşit dağılmasını ve kamaşma faktörünün çok iyi düzeyde azaltmasını (UGR <16) sağlar. Paketi; 120 lm/W’a kadar yüksek verim, esnek kurulum seçenekleri (tavana montaj veya asma) ve kolay kurulum ile tamamlar. Ayrıca Panel IndiviLED, 2019 Alman Tasarım Ödülü’ne layık görülen LEDVANCE tasarım dili SCALE ile etkiler.


Ek bilgiler: Entegre acil durum aydınlatmalı ve 6500 Kelvin modelli ürün çeşitleri

Panel Value 600, Downlight Alu ve Damp Proof ürün ailelerimizde artık otomatik kontrol özellikli, entegre acil durum aydınlatması da mevcut. Ayrıca, PANEL DALI 600 modelimiz için IP54 koruma sınıfını ve Damp Proof DALI aydınlatma armatürlerimiz için 6500 Kelvin sürümünü de sunmaktayız.


Başarılı aydınlatma projeleri için işlevsel armatürler

Tüm armatürler kolay kurulumları, olağanüstü fiyat/performans oranları ve modern tasarımları ile öne çıkar. Armatürler; geçerli standart ve düzenlemelerin tümüne uyar ve ilgili bütün sertifika ve onaylara (CE, CB, TÜV) sahiptir. LED armatürler; en yüksek enerji verimliliği sınıflarındaki (A, A+ ve A++) yüksek kaliteli LED modülleriyle özel olarak donatılmıştır.LEDVANCE’de Sürdürülebilirlik